מנסה לבחור מכונת תפירה חדשה? קשה לדעת איפה להתחיל כאשר האפשרויות כל כך מגוונות. Bernina מציעה מגוון רחב של מכונות תפירה, החל ממכונות התפירה קטנות וחמודות ועד מכונות בגודל מלא, ממודלים מכניים לגמרי ועד מכונות המשתמשות בטכנולוגיה החדשה ביותר.

הדבר הראשון שכדאי לכם לדעת הוא שהדגמים קשורים אחד לשני, כך שהמאפיינים הכלולים בדגמים הפחות מתוחכמים כלולים בדגמים היותר מתוחכמים.

אנחנו ממליצים לעבור על כל הדגמים של Bernina, החל מהדגמים הזולים ביותר ולהמשיך הלאה לפי הדגמים, וכך תוכלו להבין את כל המאפיינים הקיימים. זה יכול מאוד לעזור לשאול את עצמכם “האם אני רוצה / צריך / אשתמש במאפיין הזה?” אתם תתקלו במאפיינים שאף פעם לא חשבתם עליהם אבל יכול להיות שתמצאו אותם שימושיים ביותר.

לוגו bernina

אם אתם לא יודעים מאיפה להתחיל, אנחנו ממליצים לבקש מבעל החנות לעבור איתכם על הדגמים בדיוק בדרך המתוארת למעלה. תוכלו ללמוד הרבה. אז על בסיס הניסיון שלנו רשמנו את הרשימה הזאת עם שאלות שכדאי לשאול את עצמכם לפני שאתם בוחרים מכונת תפירה ספציפית:

איזה סוג של פרויקטים אתם אוהבים לתפור?

אם אתם אוהבים להכין שמיכות טלאים, יכול להיות שתזדקקו לתכונות הנוספות ולאביזרים המיועדים ספציפית עבור שמיכות טלאים. אם אתם מכינים הרבה בגדים, יכול להיות שתצטרכו תפרים מיוחדים כמו למשל חורים לכפתורים.

מה הייתם רוצים לתפור בעתיד?

האם קיימים כמה סוגים של תפירה שתרצו לתפור או רק סוג אחד מסוים? האם תרצו לרקום בעזרת המכונה?

באיזו תדירות תרצו לתפור?

אם אתם תופרים לעיתים קרובות, כדאי לכם להשקיע במכונה עם יותר יכולות. אם זו פעילות של פעם בכמה זמן, או רק כדי לכין וילונות או לקצר מכנסיים מדי פעם, אנחנו ממליצים על מכונה יותר בסיסית.

האם אתם תופרים חדשים יחסית או שיש לכם כבר הרבה ניסיון?

זו שאלה מעניינת כי תופרים מתחילים יכולים לאהוב מכונות יותר אוטומטיות, כמו למשל במכוניות. אם אתה רק לומד, הרבה יותר קל לנהוג במכונית אוטומטית.

%d7%9e%d7%9b%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%aa%d7%a4%d7%99%d7%a8%d7%94

אילו מאפיינים אתם אוהבים במיוחד במכונה שכבר יש לכם? ואילו מאפיינים אתם לא אוהבים?

אם אתם מתכננים לקנות את מכונת התפירה הראשונה שלכם, זה יכול להיות קצת בעייתי. כי יכול להיות שעבורכם מכונה זו מכונה. אבל אפילו בהתחלה אתם יכולים לדעת שאתם רוצים מכונה שקטה או מאפיינים כלליים כאלה.

האם אתם מרוצים מהגודל של המכונה העכשווית שלכם?

האם תרצו מכונה קצת יותר קומפקטית עם יותר מקום על השולחן או שאתם זקוקים למכונה גדולה יותר עבור הפרויקטים הגדולים שלכם?

למה כדאי להשתמש בחוטים של מדירה במכונות התפירה של Bernina

  • מכונות Bernina מושלמות עבור תפירת טלאים. אם אי פעם תפרתם טלאים במכונה שהיא לא Bernina בטח שמתם לב להבדל הגדול. הסיבה היא שהרגל של מכונות התפירה של Bernina הן הטובות ביותר.
  • אין בעיות מתח. אחד מהיתרונות החשובים ביותר של מכונות התפירה של Bernina הוא שאין בעיות מתח.
  • סליל מתכת שניתן להסרה עבור ניקיון ושימון. חשוב לתחזק את מכונת התפירה אם אתם מעוניינים בתפירה חלקה וחסרת דאגות. במכונות רבות יש סלילי מתכת שאינם ניתנים להסרה ולכן הרבה יותר קשה לנקות ולשמן אותם. מכונות כאלה לא יתפקדו לאורך זמן.
  • תאורה טובה. כשאתם תופרים בעזרת מכונת תפירה, תאורה טובה יכולה להיות מאוד משמעותית. הדגם B 750 QE של Bernina הוא מושלם במובן הזה. כל משטח העבודה מואר בעזרת אור לבן שעוזר לראות את העבודה ולבצע אותה בקלות.
  • תפירה בקצב מהיר. המכונות של Bernina מהירות במיוחד, עד 1,000 תפרים בדקה. כשעובדים עם דדליין לחוץ, הזמן חשוב במיוחד והיכולת לתפור מהר יותר עוזרת להשלים את העבודה בזמן.

למכונות של Bernina יש הרבה יתרונות, אך קודם כל חשוב לזכור שאלו מכונות איכותיות במיוחד המספקות ביצועים מעולים. כמו כן, קל להשתמש בהן, והן גם אסתטיות במיוחד. כדאי לעשות סקר באינטרנט לפני שניגשים לחנות. אם תגשו ישר לחנות יש יותר סיכוי שינסו לשכנע אתכם לקנות מכונה ספציפית שהם מוכרים, לאו דווקא מהסיבות הנכונות.

אז נתנו לכם נקודות למחשבה בקשר לקניית מכונת ה- Bernina שלכם. בהצלחה!

עם החוטים של מדירה- Bernina מכונות התפירה של

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *