בדי קווילט הינו בד המתאימים בעיקר לשימוש בעבודות טלאים, אך כמובן ניתן להשתמש בהם לכל צורך שהוא – כיד הדמיון הרחב. אלו בדים איכותיים וחזקים, עם איכות גבוהה מאוד, אש בעזרתם תוכלו להכין שמיכות או כל מוצר אחר בעבודת טלאים באופן הרבה יותר נוח וכמובן, לשמור על המוצר אותו יוצרים לאורך זמן רב מאוד וליהנות ממנו למשך שנים ארוכות.

בדי קווילט מיוצרים מ – 100% כותנה באופן איכותי מאוד, ולכן, מדובר בבד מבוקש במיוחד. לעומת בדי כותנה זולים, אחוז ההתכווצות של הבד הזה פחות באופן משמעותי מאוד ובנוסף, הצבע שלהם הרבה יותר עמיד ולרוב, ניתן לכבס אותם עם בדים .אחרים ללא חשש מזליגה של צבע

קוילט 3

?היכן ניתן למצוא בדי קווילט

בישראל אמנם ישנו ביקוש פחות לבדי קווילט, אך מיום ליום ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר נחשפים לסוג הבד האיכותי הזה ומחפשים את המקום בו יוכלו לרכוש אותו בצורה נוחה ומהירה. אם גם אתם מחפשים את הבד הזה, בחנות מדירה תוכלו למצוא אותו ללא כל בעיה.

מדירה הינה חברה המציעה מגוון רחב של אביזרי תפירה, בדים, חוטים וכל מה שאתם צריכים בכדי לתפור ולייצר מוצרים חדשים בכוחות עצמכם.

אצל מדירה אתם יכולים להיות בטוחים כי תמצאו בדי קווילט וחוטי תפירה המותאמים לבדים הללו ללא כל בעיה ובמגוון רחב של צבעים, עיצובים וטקסטורות שונות שיתאימו לכל מוצר שאתם מעוניינים ליצור.

לאילו צרכים מתאימים בדי קווילט?

בדי קווילט יכולים להתאים למגוון רחב של שימושים שונים, וברוב אותם שימושים, העבודה בבדים הללו תבוצע בשיטת הטלאים. בין השימושים העיקריים בהם ניתן לראות בדי קווילט קיימים:

מוצרים לעיצוב הבית כמו כריות, ריפוד כסאות וכורסאות וכדומה – זהו בד עמיד ואיכותי מאוד ולכן במוצרים כאלו חשוב להשתמש בו בכדי ליהנות ממנו למשך זמן רב.

שמיכות – גם שמיכות קיץ דקות, אך בעיקר שמיכות חורף עבות בהן בד כבד מהווה יתרון משמעותי מאוד ויוצר חימום איכותי במיוחד.

טקסטיל איכותי לבית – בעיקר מפות שולחן וראנרים, בווילונות פחות רואים שימוש בבדי קווילט, אלא אם הווילונות נועדו בכדי להחשיך את החדר באופן מוחלט, ואז בד עבה ואיכותי כמו זה מהווה יתרון חשוב.

שיטות הייצור של בדי קווילט?

כיום ניתן לראות שתי שיטות ייצור עיקריות בהן מייצרים את בדי הקווילט:

שיטת ייצור ידנית – בשיטה זו העבודה מבוצעת על ידי פועלים מומחים בתחום בצורה ידנית. כמובן, בדים אלו הינם יקרים יותר, בשל העבודה הרבה הנדרשת בכדי לייצר אותם, אך מנגד, הם בדים הרבה יותר איכותיים ולכן עבור מוצרים יוקרתיים משתמשים בבדים מהסוג הזה.

שיטת ייצור במכונה – עם התקדמות העולם ניתן לראות פחות ופחות ביקוש למוצרים שיוצרו ביד, הן בשל המחיר שלהן והן בשל משך הזמן שדרוש בכדי לייצר אותן, ולכן כיום ניתן למצוא מגוון רחב של בדי קווילט אשר מיוצרים במכונות, עם מגוון רחב של צבעים, דוגמאות וטקסטורות מרשימות שלא תמיד ניתן ליצור בעבודת יד, בייחוד לא בפרק זמן קצר.

קוילט 2

כל הבדים והאביזרים להם אתם זקוקים במקום אחד!

בין אם אתם מחפשים בדי קווילט בדוגמאות מרשימות ומיוחדות, ובין אם אתם מחפשים אביזרי תפירה אחרים עבור הבדים הללו, כמו חוטי תפירה חזקים וכדומה, באתר של חברת מדירה תוכלו למצוא את כל מה שאתם זקוקים לו ולהתחיל בתוך זמן קצר

בעבודות הטלאים שאתם מעוניינים ליצור, תוך שימוש בחומרי העבודה האיכותיים ביותר שיש!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *